Objevte svou hračku

Plánovací magnetické tabule pro děti - rutina hrou - Věk - od 5 let

Všechny děti potřebují rutinu i řád. A děti se specifickými poruchami jako ADHD/ADD obzvlášť. A proč? Protože rutina jim dává pocit bezpečí, pomáhá jim orientovat se v situacích a zároveň posiluje sebekázeň. Každý den přináší dětem změnu, rostou, mění se, zvládají nové věci a získávají nové informace.  Děti, a nejen ony, lépe zvládají situace, které jsou očekávané, tím mají pocit kontroly nad situacemi, nad svým časem. Očekávaný běh věcí také eliminuje situace, které jsou stresově náročné, jak pro děti, tak rodiče. Na druhou stranu pravidla musí mít smysl a nesmí být represivní.

Naše magnetické i nemagnetické dětské tabule na zeď nebo na lednici jsou originální a ojedinělou pomůckou, která podporuje vizuální paměť. Tím si děti lépe zapamatují dané činnosti, časové souslednosti a důležité milníky dne. Vše vychází z principů Montessori pedagogiky.  

Jak pomáhá dětem se specifickými potřebami Mamiee plánovací tabule:

  • Mají vlastní přehled o svém dnu, fixuje se časová souslednost a důležité milníky dne
  • Dítě si pomocí piktogramů dokáže představit, co nastane během "jeho" dne,  a to mu přináší jistotu
  • Zavedete pravidla zábavnou formou
  • Děti jsou samostatnější a zodpovědnější, rozvíjí se jejich vizuální paměť
  • Zlepšují vzájemnou rodinnou komunikaci, eliminují stres a emočně náročné situace
  • Udržuje řád a systém dne, což je pro děti důležité 

Více se můžete dozvědět v našem komplexním průvodci ADHD od příznaků, testů, diagnózy až po léčbu a výchovu dětí s ADHD.

Magnetická tabule Můj den a set magnetů 39 ks

Na objednání do 14 dnů
899 Kč
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení