Značka Mamiee®  je založená v roce 2014 a je ryze česká. Je chráněna ochrannou známkou Evropského společenství, stejně tak jsou produkty značky Mamiee® duševním vlastnictvím značky a tímto chráněny.

Něco vymyslet je zdlouhavý proces, je za tím spousta hodin přemýšlení a také znatelná finanční částka, ať jde o výrobek, nebo třeba texty. Je jasné, že vymýšlení je náročnější než kopírování a napodobování výrobků a textů.

Proto důrazně připomínáme, že naše texty jsou originálně psané a slovně charakteristické pro naši společnost Mamiee s r.o. a také že autorským právem k dílu jsou chraněny PRODUKTY MAMIEE, fotky, texty a obsah webové prezentace na www.mamiee.cz nebo www.mamiee.com.

Kopírování originálních textů, obrázků nebo jiného obsahu či produktů jak z našeho webu, nebo z webu třetích stran (mimo jiné Glami.cz, Heureka.cz apod.) bez souhlasu provozovatele webu (viz Kontakty) považujeme za trestné a okamžitě tuto záležitost předáváme právnímu zástupci naší společnosti za účelem finančního odškodnění. 

Provádíme pravidelný monitoring našich textů na internetu a využíváme informační systém pro identifikaci zkopírovaného obsahu!

Děkujeme, že respektujete autorská práva.

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení