Mamiee je e-shop pro nastávající maminky, rodiče a děti, který nabízí jen smysluplné hračky a pomůcky, které podporují rozvoj dětí. Velký důraz klademe na pomůcky pro děti s ADHD a dalšími specifickými poruchami. Při vývoji pomůcek se opíráme o vlastní zkušenost.

Markéta Laube, zakladatelka Mamiee

ZÁBAVA, UČENÍ I SMYSLUPLNOST

Námi nabízené a vyráběné hračky a produkty jsou smysluplné. Přinášejí poznání, výlet do světa fantazie a zábavu a také poučení. Hry jsou nejen hravé a zábavné, ale rozvíjejí znalosti nebo schopnosti. Naši nabídku vybíráme pečlivě i s ohledem na to, že jsou děti, které mají některé oblasti oslabené a potřebují je posílit (jemnou motoriku, pozornost apod.)

ZNALOST A ODBORNOST

K dětem máme blízko. Máme pedagogické vzdělávání a vzdělávání v oblasti designu. K tomu také osobní zkušenost a znalost problematiky ADHD, ADD. Máme řadu výrobků Mamiee. Pod naší značkou můžete nalézt samolepky piktogramů, plánovací tabule, plánovací magnety, dřevěné hračky, originální pexesa, hodiny, prostírání a další doplňky. K tomu zvládá naše kolegyně aktivně vést kroužky pro děti.

KVALITA A ORIGINALITA

V Mamiee se nechceme odlišovat za každou cenu, ale také nechceme splývat s davem, naopak chceme z davu vykročit. Námi nabízené věci jsou kvalitní, trvanlivé a krásné na pohled. Produkty Mamiee jsou vyráběné v České republice. V případě dřevěných hraček se jedná o ruční výrobu. Nenajdete u nás produkty, které jsou nedbale zpracované, které jsou na jedno použití a pak skončí v popelnici.Ty naše vydrží déle než jednu generaci.

VSTŘÍCNOST

Mamiee se pohybuje v komunitě maminek. Na všechny vaše podněty, potřeby, připomínky se těšíme a reagujeme rádi. Vždy si najdeme čas vás vyslechnout a pomoci.

PÉČE A PORADENSTVÍ 

V Mamiee chápeme starosti maminek, víme, že mateřství není jen procházka růžovou zahradou. Z vlastní zkušenosti víme, že maminky dětí a zejména dětí, které mají různá omezení z důvodu speciálních potřeb (děti s ADHD/ADD), to mají náročné. Vždy si najdeme čas vás vyslechnout a pomoci najít vhodnou hračku nebo třeba pomůcku pro děti se speciálními potřebami.

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení