Před Mamiee jsem měla jen jistotu toho, že vím, co už nechci dělat. Nakonec Mamiee vznikla tak trochu náhodou, jak už to v životě bývá.

Přivedli mě k ní vlastní děti i děti přátel. Chtěla jsem, aby děti dokázaly být soběstačné a samostatné a hrály si s hračkami, které je rozvíjí, jsou smysluplné a  kvalitní. U nás nakonec vše začalo oblékáním, kdy jsem chtěla, aby děti vše zvládaly samy. Jednoduché štítky s oblečením zabraly u nás i v rodinách přátel a tak vznikl nápad, tyto "pomocníky" začít vyrábět. Jméno Mamiee (Maminka) vzniklo podle hurónského pokřiku dětí, když našli to, co hledali: "Mamíí" nebo taky Mami-jé.

Postupně jsem přidala další výrobky Mamiee a taky zajímavé hračky, které jezdím vyhledávat do světa. Věříme, že i věci mají duši a podle toho je pečlivě vybíráme.

Mamiee - to není jen prodejce, ale také také přináší vlastní produkty, které navrhuji nebo spoluvytvářím. Spolupracuji s jednotlivci i s chráněnými dílnami. Všechno, o co se snažím je inspirováno a testováno naším každodenním životem.

Co tu vlastně děláme:

  • Vyrábíme didaktické, dřevěné, magnetické pomůcky a hračky pro rozvoj soustředění, logického myšlení a také pro usnadnění denní rutiny
  • Hledáme po celém světě kvalitní a zajímavé hračky, které děti rozvíjí, inspirují a přináší zábavu i poznání
  • Podporujeme u dětí gramotnost, hru, kreativitu, vyprávění příběhů, poznání, ale také samostatnost a sebevědomí.  
  • Věnujeme pozornost dětem předškolního věku, mladšího školního věku, ale také na děti s PAS, ADHD, ADD.
  • Pomáháme a spolupracujeme s Montessori kroužky a vybranými partnery ze sociální oblasti

Naše hračky, hry i další nabízené produkty jsou kvalitní, trvanlivé a krásné na pohled. Naši zákazníci jste právě vy - lidé, kteří ocení kvalitu a hledají zajímavé dětské předměty, které nelze najít v každém obchodě s hračkami.

Možná tu nenajdete vše. A je to tak. Nenajdete u nás produkty, které jsou nedbale zpracované, které jsou na jedno použití a pak skončí v popelnici.
 

Velmi děkuji, že jste k nám zavítali

Markéta a Mamiee tým