Jsme rodinný e-shop zaměřený na smysluplné hračky a také na pomůcky pro děti se speciálními potřebami.

Při výběru hraček a pomůcek se řídíme kvalitou, přidanou hodnotou hraček a také vlastními zkušenostmi se speciálními potřebami. Zároveň pod značkou Mamiee najdete originální autorské hry a pomůcky. 

Za vším stojí děti

Znáte ty příběhy o maminkách, které s dětmi našly nový smysl svého pracovního života?

Patřím k nim. Když jsem byla doma na mateřské se svým starším synem, tak jsem přemýšlela, jak se vlastně vracet k práci. Jediný okamžik všechno přemýšlení nasměroval: když byly synovi asi tři roky, potřebovala jsem ho popostrčit v sebeobsluze a samostatnosti. Chtěla jsem, aby si uměl sám najít oblečení, takže jsem mu na jednotlivé zásuvky v šatní skříni nakreslila jednoduché piktogramy triček, ponožek, svetrů…  A bylo po problému. 

Jednoduché štítky s oblečením zabraly u nás i v rodinách přátel, a tak vznikl nápad tyto "pomocníky" začít vyrábět. Jméno Mamiee (Maminka) vzniklo podle hurónského pokřiku syna, když našel to, co hledal: "Mamíí" nebo taky Mami-jé.

Co je Mamiee vlastně zač?

Mamiee není jen e-shop, ale i výrobce. Pod značkou Mamiee přináším originální hračky a pomůcky. Spolupracuji s jednotlivci i s chráněnými dílnami. Vše vyrábím v České republice.    Z vlastní zkušenosti vím, že maminky dětí a zejména dětí, které mají různá omezení z důvodů speciálních potřeb to mají náročné. A tak jsem ke štítkům s piktogramy postupně přidala dětské plánovací magnetické tabule, dřevěné hračky. Pečlivě vybírám hračky a pomůcky, které mají společné to, že jsou smysluplné a užitečné. Přinášejí poznání, výlet do světa fantazie, zábavu a také poučení. 

To jsme my

Jsme sestry, maminky, tety i babičky - vše na jedné kupě. Postupně jsme se potkaly a teď nás spojuje Mamiee. Všechny milujeme pocit, že děláme něco smysluplného a ještě nás to baví, a tak tady jsme.

                       

MARKÉTA

Od mala jsem fantazírovala, lítala v oblacích a malovala. Jako hračky mě bavila víc auta než panenky. Mám za sebou pedagogické vzdělání a hodně pestré pracovní zkušenosti. E-shop je moje třetí dítě. K jeho založení mě svým objevováním světa inspirovaly moje dvě děti. Baví mě, když mají hračky smysl, a tak je hledám po celém světě.

 

KATKA

Díky mému bratrovi a bratrancům mi moc hraček nevydrželo, spíš jsme dělali lumpárny. Ty teď učím děti na táborech a kroužcích, které vedu. Jsem ráda, že můžu doporučovat smysluplné hračky. Jako malá bych určitě ocenila ty, které pomáhají s matematikou. Při focení produktů si s nimi můžu i pohrát.

 

PAVLA

Jako malá jsem běhala venku s klukama a lezla po stromech. Bavilo mě pomáhat tátovi při stavbě garáže. Rukama mi prošlo za život velké množství balíčků. Hračky mě baví, balím je s radostí a často si je při tom prohlížím.

 

CHARLOTA

Jsem hlídač i lenoch, baví mě spát i hrát si a jsem skvělý manažer dobré nálady. 

Velmi děkuji, že jste k nám zavítali.

Markéta a Mamiee tým

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení