Naše moto je "Rosteme hrou". Vybíráme i vyrábíme hračky, které podporují vývoj, rostou s dětmi, baví je i nás rodiče. Spolupracujeme s těmi, kdo jsou nám blízcí - srdcem i pohledem na život.

MK mother of 2 & Our life - blog lékařky Míši, která je především máma 2 krásných holčiček. Píše o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování. Máme radost, že ji zaujala naše nabídka, která se objevuje v článcích na jejím blogu.

Unikátní vzdělávací programy pro děti od prvních krůčků, které podporují děti v jejich přirozeném rozvoji. Vzdělávací programy se vycházejí z Montessori pedagogiky i z poznatků moderních věd. Vyzkoušejte zde.

BLOG ZRZKY alias Jana

Maminka Kláry a Jakuba, která miluje jógu, severské detektivky a taky smysluplné hračky, o kterých má přehled. Její recenze plné vlastních zážitků najdete u nás zde a také u ní na blogu.

Volnočasový portál, jednoduše si najděte, co podniknout s dětmi.

POMÁHÁME:

 

Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové má za sebou vlastní příběh, který byl jednoduchý, obyčejný ale i silný důvod k založení fondu. Vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin. A my se s radostí připojujeme.

Malý Péťa i maminka jsou velcí bojovníci. Jejich život se během jedné vteřiny při návratu z dovolené obrátil o 360°. Péťovi se snažíme pomáhat vhodnými hračkami a pomůckami a jeho příběh si můžet přečist zde.