Úplně na začátku Mamiee byla snaha pomoci rodičům, kteří pečují o děti se specifickými potřebami. Chtěli jsme, aby se i děti s poruchami soustředění, hyperaktivitou nebo autismem mohly rozvíjet a poznávat svět. Aby prožívaly radost z každého dne, i když zrovna sluníčko nesvítí. Ukázalo se, že „pomáhat druhým“ je cesta, po které jdeme rádi. Bereme to tak, že pomáhat ostatním je správné.

KDE POMÁHÁME:

Péťa

Malý Péťa i maminka jsou velcí bojovníci. Jejich život se během jedné vteřiny při návratu z dovolené obrátil o 360°. Péťovi se snažíme pomáhat vhodnými hračkami a pomůckami a jeho příběh si můžete přečíst zde.

AutTalk

Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové má za sebou vlastní příběh, který byl jednoduchý, obyčejný ale i silný důvod k založení fondu. Vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin. A my se s radostí připojujeme.

Péťa a Hynek

21. 09. 2018

Rozhodli jsme se klukům přispět na rehabilitaci, aby se dostali co nejblíže ke svým snům a prožili plnohodnotný život i přes zdravotní hendikepy, které je potkaly. Budeme rádi, když se připojíte.