Úplně na začátku Mamiee byla moje snaha a záměr pomoci rodičům, kteří pečují o děti se specifickými potřebami. Mám s tím vlastní zkušenost. Chtěla jsem, aby i děti s poruchami soustředění, hyperaktivitou nebo autismem se mohly lépe rozvíjet a poznávat svět. Aby prožívaly radost z každého dne, i když zrovna sluníčko nesvítí. Ukázalo se, že „pomáhat druhým“ je cestou, po které jdeme rádi. Prostě to bereme tak, že pomáhat druhým je správné.

 

 

Organizace HoSt pomáhá dětem a jejich rodičům, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí a nedovedou sami vytvořit harmonické a podnětné zázemí pro své děti. Pracují s děmi a rodinami, které řeší mnoho závažných problémů, navíc většina podporovaných rodičů nemá představu, jak by měla taková rodina vypadat, jak vychovávat své děti, protože sami pochází třeba z dětského domova.

Konto Bariéry je všestranná nadace zaměřující se na pomoc lidem se zdravotními problémy. Spolupracujeme s nadací formou pomoci klukům Hynkovi a Péťovi, kteří se vyrovnávají s nelehkým životním příběhem. Více si o klucích můžete přečíst zde a připojit se k pomoci.

Mottem česko-anglických školek a školy Genius je, že každé dítě je nadané a jedinečné. Jde jen o to zjistit v čem a umožnit mu rozvíjet to, s čím se narodil. Ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími odborníky, jako je Centrum nadání Mensa ČR, vznikl vlastní vzdělávací program, který si bere to nejlepší z moderních i osvědčených vzdělávacích směrů. Ve školce se můžete setkat s pomůckami od nás.

Rodinné centrum bylo založeno už v roce 1999. Zaměřuje se mimo jiné na rozvoj motorických dovedností - najdete zde kurzy plavání od nejmenších dětí a také kroužek Šikulky, v němž děti se cvičením začínají již od 18 měsíců a pokračují až do předškolního věku. Kurz je cíleně sestaven z aktivit, které vedou k rozvoji a posilování jemné motoriky od jemných pohybů, koordinaci až po zlepšení celkové pohyblivosti a obratnosti prstů. 

Cortex academy byla založená PhDr. Marjou Volemanovou, PhD., speciální pedagožkou a registrovanou fyzioterapeutkou. Cílem Cortex academy je nabídnout rodičům informaci o vývoji dítěte a jak jej podpořit. Najdete zde i nabídku kurzů Neuro-vývojové stimulace, kde se dozvíte to, co potřebujete vědět a nemusíte si pak říkat „kdybych to věděla dříve“. Nám péče u paní doktorky velmi pomohla.

Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové má za sebou vlastní příběh, který byl jednoduchý, obyčejný, ale stal se také silným důvodem k založení fondu. Vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin. A my se s radostí připojujeme.

 

Žádná položka
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení