Úplně na začátku Mamiee byla moje snaha a záměr pomoci rodičům, kteří pečují o děti se specifickými potřebami. Mám s tím vlastní zkušenost. Chtěla jsem, aby i děti s poruchami soustředění, hyperaktivitou nebo autismem se mohly lépe rozvíjet a poznávat svět. Aby prožívaly radost z každého dne, i když zrovna sluníčko nesvítí. Ukázalo se, že „pomáhat druhým“ je cestou, po které jdeme rádi. Prostě to bereme to tak, že pomáhat druhým je správné.

 

 

Organizace HoSt pomáhá dětem a jejich rodičům, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí a nedovedou sami vytvořit harmonické a podnětné zázemí pro své děti. Pracují s děmi a rodinami, které řeší mnoho závažných problémů navíc většina pdoporovaných rodičů nemá představu, jak by měla taková rodina vypadat, jak vychovávat své děti, ptorože sami pochází třeba z dětského domova.

Konto Bariéry je všestranná nadace zaměřující se na pomoc lidí se zdravotními problémy a handicapy. Spolupracujeme s nadací ohledně kluků Hynka a Péti, kteří mají životní příběh, který je nelekhý. Více si o klucích můžete přečíst zde a připojit se k pomoci.

Motto česko-anglických školek a školy Genius je, že každé dítě je nadané a jedinečné. Jde jen zjistit o to v čem a umožnit mu rozvíjet to, s čím se narodil. Vznikl tak vlastní vzdělávací program ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími odborníky, jako je Centrum nadání a Mensa ČR, který si bere to nejlepší z moderních i osvědčených vzdělávacích směrů. Ve školce se můžete setkat s pomůckami od nás.

Rodinné centrum bylo založeno už v roce 1999. Zaměřujeme se mimojiné na rozvoj motorických dovedností - najde zde kurzy plavání od nejmeších dětí a také kroužek Šikulky, v němž děti se cvičením začínají již od 18 měsíců a pokračují až do předškolního věku. Kurz je cíleně sestaven z aktivit, které vedou k rozvoji a posilování jemné motoriky od jemných pohybů, koordinaci až po zlepšení celkové pohyblivosti a obratnosti prstů. 

Cortex academy byla založená PhDr. Marjou Volemanovou, PhD. speciální pedagožkou a registrovanou fyzioterapeutkou. Cílem Cortex academy je nabídnout rodičům informaci o vývoji dítěte a jak jej podpořit. Najdete zde i nabídku kurzů Neuro-vývojové stimulace, kde dozvíte to, co potřebujete vědět a nemusíte pak si říkat „kdybych to věděla dříve“. Nám péče u paní doktoryk velmi pomohla.

Nadační fond AutTalk Kateřiny Sokolové má za sebou vlastní příběh, který byl jednoduchý, obyčejný ale i silný důvod k založení fondu. Vznikl s láskou, vírou ve spolupráci a s odhodláním zlepšovat možnosti dětí s PAS a jejich rodin. A my se s radostí připojujeme.

 

Žádná položka
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení