Pro oznámení reklamace či vrácení zboží využijte online formuláře níže.

U nás zakoupené zboží v původním stavu můžete vrátit bez udání důvodu během 14 denní lhůty od data jeho převzetí. Zboží si může zákazník ovetřít a prohlédnout, ale nesmí ho užívat, pokud ho chce vrátit.
Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ. Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Na námi dodané zboží poskytujeme záruku 2 roky ode dne převzetí zboží. Jako Záruční list slouží faktura. Záruka se vztahuje na všechny zjevné i skryté vady zboží, které mají vliv na funkčnost a užitné vlastnosti zboží. Vada nenízměna vlastností zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku běžného opotřebení, nesprávného používání nebo zásahu. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji tedy reklamovat.

Dopravu pro reklamované zboží zajišťujeme na své náklady. Pro vratku zboží je doprava zajiš´tována a hrazená zákazníky nebo vám zajistíme PPL a Zásilkovnu za zvýhodněné ceny. Upozorňujeme, že zboží zaslané zpět Českou poštou uložené na poště nevyzvedáváme. Adresa pro vrácení zboží v případě PPL a Zásilkovny Služba Mezi námi: Mamiee s.r.o., Družstevní 32, Líbeznice, 250 65.

    Ke stažení

    Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

    SouhlasímNastavení