Snažíme se, aby vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Těší nás pochvala, ale nejsme roboti a může se stát, že je něco s Vaší objednávkou špatně. Ozvěte se nám, vymyslíme řešení a budeme se snažit, aby vše proběhlo hladce.

Něco je jinak, než jste čekali?  - Volejte na 602267575.

  • Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Předtím než budete vracet zboží nás prosím kontaktujte telefonicky na 602 267575 nebo 607 878 308, ať víme, že je něco od vás na cestě zpět k nám.

U nás zakoupené zboží v původním stavu můžete vrátit bez udání důvodu během 30 denní lhůty od data jeho převzetí.
Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

Ke vrácenému zboží prosíme vždy přiložte dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás. Ze zákona spotřebitel nemůže odstoupit zejména od smlouvy v případě, kdy zboží bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Peníze za zboží zašleme na váš bankovní účet co nejdříve. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.
Zboží zasílejte zpět až po domluvě s námi na adresu Mamiee s.r.o., Markéta Laube, Nová 275, Měšice, 250 64. Odstoupení od smlouvy můžete zaslat i elektronicky na obchod@mamiee.cz. Vyplňte prosím formulář uložený níže.

  • Reklamace
Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zboží v poškozeném obalu nepřebírejte a o také situaci nás neprodleně informujte.
Předtím než budete reklamovat zboží nás prosím kontaktujte telefonicky na 602 267575 nebo 607 878 308, abychom o reklamaci věděli.
Reklamace se uplatňují písemně zasláním e-mailu na  obchod@mamiee.cz nebo na kontaktní adrese Mamiee s.r.o., Markéta Laube, Nová 275, Měšice 25064.

Reklamace vyřizujeme bez zbytečného odkladu. V případě, že je zboží vadné, proplácíme i poštovné.

Ke stažení