Pro oznámení reklamace či vrácení zboží využijte online formuláře níže.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

U nás zakoupené zboží v původním stavu můžete vrátit bez udání důvodu během 14denní lhůty od data jeho převzetí. Zboží si může zákazník otevřít a prohlédnout, ale nesmí ho užívat, pokud ho chce vrátit.
Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ. Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Odstoupit od smlouvy lze jakýmkoli jednoznačným prohlášením učiněným vůči prodávajícímu. Pro účely rychlejšího vyřízení doporučujeme odstoupení od smlouvy zaslat písemně na adresu provozovny nebo prostřednictvím elektronické emailové komunikace na email rostemehrou@mamiee.cz nebo využít formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Kupující v tomto případě zašle nebo předá prodávajícímu zboží, které od něj obdržel, a to bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy. Lhůta je zachována, pokud kupující odešle prodávajícímu zboží zpět před uplynutím lhůty v předchozí větě.

ZBOŽÍ NA VRÁCENÍ MUSÍ SPLŇOVAT TYTO PODMÍNKY:

  • Zboží by mělo být vráceno úplné, tj. včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu a visačky, ve stavu a hodnotě, v jakém kupující zboží převzal. Kupující při vrácení zboží odpovídá pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné k tomu, aby se seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
  • V případě poškozeného zboží využijte postup pro reklamaci (uplatnění práva z vadného plnění), nikoli pro vrácení zboží.

Bližší informace k odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží ve Všeobecných obchodních podmínkách.

REKLAMACE

Na námi dodané zboží poskytujeme záruku 2 roky ode dne převzetí zboží spotřebitelem. Záruční doba pro podnikatele je 1 rok. Jako Záruční list slouží faktura. Záruka se vztahuje na všechny zjevné i skryté vady zboží, které mají vliv na funkčnost a užitné vlastnosti zboží. Vada není změna vlastností zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku běžného opotřebení, nesprávného používání nebo zásahu. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji tedy reklamovat. Reklamované zboží bezplatně a bez zbytečného odkladu uvedeme do souladu s kupní smlouvou formou výměny, nebo opravy. Nebude-li takový postup možný, máte jako kupující nárok na přiměřenou slevu z ceny věci nebo na odstoupení od kupní smlouvy. Bližší informace ve Všeobecných obchodních podmínkách pro spotřebitele.

Dopravu pro reklamované zboží zajišťujeme na své náklady. Pro vratku zboží je doprava zajišťována a hrazená zákazníky nebo vám zajistíme PPL a Zásilkovnu za zvýhodněné ceny. Upozorňujeme, že zboží zaslané zpět Českou poštou uložené na poště nevyzvedáváme. Adresa pro vrácení zboží v případě PPL a Zásilkovny Služba Mezi námi: Mamiee s.r.o., Družstevní 32, Líbeznice, 250 65.

    Ke stažení

    Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

    SouhlasímNastavení