Námi nabízené hračky, hry a hlavolamy i další didaktické pomůcky se velmi osvědčují také u dětí, které mají speciální vzdělávací potřeby, ať už se jedná o opožděný vývoj řeči, ADHD (hyperaktivitu), ADD (poruchu soustředění), Aspergerův syndrom či další poruchy autistického spektra. Není divu, že si hračky a pomůcky z naší nabídky našly své místo nejen v domácnostech, ale i v různých mateřských centrech, školkách nebo Montessori centrech po celé republice.

Pomůcky, jakými jsou např. Mamiee plánovcí magnetické tabule nebo samolepky s piktogramy oblečení a hraček vedou děti k samostatnosti, k třídění věcí a jejich úklidu a dodávají jim pocit jistoty. Další didaktické pomůcky pak rozvíjí jemnou motoriku, soustředění i postřeh a pomáhají procvičovat paměť.

Naleznete u nás i speciální sekci her a pomůcek určených pro seniory, které mají ergoterapeutické zaměření a pomáhají posilovat kognitivní funkce mozku.

ŠKOLKY

Zaregistrujte se do našeho obchodu zde. Napište na rostemehrou@mamiee.cz a my vám aktivujeme speciální ceník pro školky. Rádi vám pomůžeme s výběrem didkatických pomůcek pro vaše zařízení.