JSME VÝROBCI, VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR I PŘÍMÝ DOVOZCE

Jsme víc než jen e-shop, který prodává hračky. Jsme první e-shop, který má vlastní výrobu hraček a pomůcek pod vlastní značkou Mamiee, jsme výhradním distributorem renomovaných značek eeBoo a PalsSocks  a zároveň jsme přímým dovozcem několika krásných a neokoukaných značek, např. eeBoo, Connetix, Yellow door.

PEČLIVĚ PRO VÁS VYBÍRÁME HRAČKY, KTERÉ JSOU OHLEDUPLNÉ K PŘÍRODĚ

Vybíráme hračky, které jsou vyráběné ze dřeva pěstovaného šetrným způsobem, za férových sociálních podmínek a s ohledem na životní prostředí. Najdete u nás hračky se štítkem EKO, to jsou hračky ze dřeva z udržitelného lesního hospodářství, nebo jsou ze dřeva z místního českého lesa a dřevo není chemicky ošetřované, popř. jsou v případě kartonu z recyklovaného papíru a k tisku se používají barvy na přírodní rostlinné bázi.

JSME ODBORNÍCI

Máme pedagogické a umělecké vzdělání v oblasti designu. Máme blízko ke speciální pedagogice a k problematice ADHD, ADD. K tomu zvládá naše kolegyně aktivně vést kroužky pro děti a pořádat příměstské tábory.

MAMIEE OCENĚNÉ HRAČKY

Hračky a pomůcky Mamiee bodovaly v soutěži pro startupy T-Mobile Rozjezdy a získaly za svou inovativnost 2. místo ve Středočeském kraji. Zároveň firma Mamiee drží certifikát Baby friendly firma a produkty. Mnohé z hraček, které nabízíme, dosáhly mezinárodního prestižního ocenění Oppenheim Best Toy a dosáhly dalších cen.

Mamiee oceněné hračky

JEN SMYSLUPLNÉ HRAČKY A POMŮCKY

Hračky a pomůcky vybíráme velmi pečlivě a pozorně. Věnujeme velkou pozornost smysluplnosti, kvalitě, trvanlivosti a také kráse každé hračky. Je pro nás důležité nabízet takové produkty, které pomáhají dětem růst a rozvíjet se. Naše hračky mají přidanou hodnotu - jsou vzdělávací, originální, nápadité a kvalitní.

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Víme, že to dá velkou práci prokousat se vším, co trh nabízí. My vám rádi poradíme s výběrem. Máme děti, jsme mámy, tety i babičky. Máme blízko ke speciální pedagogice a k problematice ADHD, ADD. K tomu zvládá naše kolegyně aktivně vést kroužky pro děti a pořádat příměstské tábory.

DOPRAVA OD 2500 Kč ZDARMA*

Vybrali jste si u nás více smysluplných hraček? Máme radost, a tak ji posíláme i vám. Máte dopravu zdarma (*neplatí pro nadrozměrné zboží - knihovny, trampolíny apod.). Platíte pouze poplatek za případnou dobírku.
NÁKUP BEZ OBAV

Chápeme, že se mohlo něco změnit, a proto u nás máte 14 dní na vrácení zboží. Reklamace řešíme vstřícně. Díky spokojenosti vás - našich zákazníků jsme získali i certifikát Heureka Ověřeno zákazníky.

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení