21. 09. 2018

Na co přispíváte? Na cvičení a rehabilitace pro Péťu a Hynka velmi namahavé, které jsou pro ně nezbytné a finančně náročné. Pojišťovna tyto rehabilitace rodičům nehradí.

V objednávkovém procesu se můžete rozhodnout pro příspěvek 10, 20 Kč vč. DPH, 50 Kč vč. DPH, 100 Kč vč. DPH (navýšení ceny objednávky za účely poskytnutí příspěvku pro Konto Bariéry). My vaše příspěvky, které nám uhradíte předáme po odečtení daní na účty kluků u Konta Bariéry. 

 

Hynek

Hynek ve 4 letech šlápl na ochranou plachtu bazénu a ta ho uvěznila. Byla to krátká doba ale voda v bazénu byla teplá a nedostatek kyslíku způsobili anoxicke poškození mozku. Bohužel díky neokysličenemu mozku přišel skoro o všechno, co už uměl. Lékaři tvrdí že je velká šance, že pravidelnou rehabilitací se vrátí zpět, protože se narodil jako zdravý kluk a všechno uměl. Hynek pravidelně cvičí, jezdí na hipoterapii, podstoupil i delfínotherapie, která ho zase posunula dál. Rád se kouká na pohádky. Je to veselý klučina uzavřen ve svém těle.


Péťa

Péťa se narodil jako zcela zdravé a šikovné dítě. Bohužel když mu bylo 3,5 roku, měla rodina těžkou autonehodu. Tatínek na místě zemřel a Péťu a maminku Moniku převezly na ARO vrtulníky. Díky intenzivním rehabilitacím se mu podařilo zbavit se závislosti na ventilátoru a zlepšila se hybnost, začínají se probouzet svaly. Pravidleně cvičí, podstupuje rehabilitace a jezdí na hipoterapie. Péťa je komunikativní a veselý kluk, který si rád zpívá, miluje hasiče a traktory a koukání na hvězdy.

Rádi byste přispěli napřímo?

Děkujeme předem za kluky. 

Péťa 
777 777 222 / 0800
Variabilní symbol 240412
Hynek
777 777 222 / 0800
Variabilní symbol: 111018.
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení