• POMÁHÁME HROU A DĚLÁME TO, ČEMU ROZUMÍME

Hračky a pomůcky vybíráme velmi pečlivě a pozorně. Dá to velkou práci prokousat se vším, co trh nabízí. Věnujeme velkou pozornost smysluplnosti, kvalitě, trvanlivosti a také kráse každé hračkyMáme pedagogické vzdělání a vzdělání v oblasti designu. Je pro nás důležité nabízet takové produkty, které pomáhají dětem růst a rozvíjet se. Všechny nabízené hračky nám prochází rukami a máme je vyzkoušené. Nenajdete u nás vše. Hlavně u nás nenajdete hračky, které jsou ledabylé zpracované, nekvalitní a po prvním hraní skončí v popelnici.

  • JSME VÝROBCI A JSME ORIGINÁL

My nejsme jen eshop, který prodává hračky. My také vymýšlíme, navrhujeme, vyrábíme a spoluvytváříme magnetické edukační tabule, omyvatelné štítky a didaktické pomůcky pod vlastní značkou Mamiee. Jsme originální, jdeme vlastní cestou a inspirace pro nás neznamená kopírování.

  • DOPRAVA OD 2500 Kč ZDARMA
Vybrali jste si u nás více smysluplných hraček? Máme radost a tak jí posíláme i vám. Máte dopravu zdarma. Platíte pouze poplatek za případnou dobírku.
  • 30 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Chápeme, že se mohlo něco změnit a proto u nás máte 30 dní na vrácení zboží. Podmínkou je, že nebylo používané a je originálně zabalené. Díky spokojenosti vás - našich zákazníků jsme získali i certifikát Heureka Ověřeno zákazníky.

  • OSOBNÍ ODBĚRY

Zboží od nás si můžete vyzvednout osobně na všech pobočkách Zásilkovny. Síť výdejních míst najdete zde. 

  • BALÍME RADOST 

Hračky nás baví a proto věnujeme velkou pozornost balení, aby vše dorazilo k vám nepoškozené. Využíváme spolehlivé dopravce (Česká pošta, PPL a Zásilkovna), doba doručení je do 24-48 hodin od podání. Všechny naše zásilky jsou pojištěné. O odeslání zásilky Vás informujeme e-mailem.

  • MYSLÍME "ZELENĚ"
Při balení zboží spotřebováváme mnoho materiálu, který pak končí v popelnici a zbytečně tak přiděláváme odpad. Myslíme na přírodu i na životní prostředí,  ve kterém budou vyrůstat a žít naše děti. Zboží balíme do jednou již použtitých krabic. Nemusíte se ale obávat i tyto krabice pečlivě vybíráme a hlídáme jejich kvalitu.

 

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení