Zdravé vaření

Každá maminka ví, jak důležitá je výživa. Jsme opravdu to, co jíme. Styl výživy se promítá i do zvládání příznaků speciálních potřeb dětí resp. poruchy pozorností s hyperaktivitou (ADHD). Starost o děti a v některých rodinách výchova dítěte s ADHD je náročná práce, při které zbývá jen velmi málo času na plánování a přípravu chutných a vyvážených večeří.

Trikem, jak změnit rána z chaosu na zvládnutelná, je plánování jídla. A vařit pokrmy, které dodají dětem energii a ne pouze "rychlé" cukry. Ráno dětem připravte snídaně pro posílení mozku - vejce na všechny způsoby, ovesné vločky, jogurty, koktejly z bobulovin, celozrnné touty, granola.

Možná si říkáte, že na tohle ráno opravdu není čas, ale s přístrojem Thermomix® je to hračka. Thermomix® je vyrobený německou společností Vorwerk a je to nadrozměrný, vysoce výkonný mixér s topným tělesem. Je oblíbený všude tam, kde je potřeba rychle připravit jídlo pro rodinu a přitom není nutné u vaření mnoho času, což ocení každá mamnka. Základem Thermomixu je vaření v páře, kdy v potravinách zůstávají živiny a neznehodnotí se procesem přípravy.

A co je nejlepší, s přípravou většiny jídel z Thermomixu® vám můžou asistovat děti a jednoduché recepty si připravit samy pod vaším dohledem. Thermomix má totiž velký displej provede Vás krok za krokem celým vařením.

Jako odborníci zaměření na děti se speciálnimi potřebami, spolupracujeme s nezávislým obchodním zástupcem společnosti Vorwerk paní Marcelou Kopeckou, tel: +420 608 662 308, která vám ráda Thermomix® osobně představí.

Thermomix výhody

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení