Objevte svou hračku

Snoezelen místnost je relaxační prostor, který se snaží vytvořit uvolněnou atmosféru s příjemným prostředím, uklidňujícími zvuky, podmanivými vůněmi, hmatovými zážitky, masážemi a vibracemi a dalšími prvky. Světelné efekty a pohodlné sezení umožňují zapojovat různé smysly, ať uže je to vnímání světla, barev, zvuků, smyslové měkké hrací prostředky nebo vůně. To vše se používá v bezpečném prostředí, které umožňuje osobě, která ji využívá, zkoumat a komunikovat bez rizika.

Multismyslové prostředí Snoezelen pomáhají snižovat neklid a úzkost, ale také mohou uživatele zaujmout a potěšit, podněcovat reakce a podporovat komunikaci. Senzorická místnost je speciálně navržená místnost, která kombinuje řadu podnětů, které pomáhají jednotlivcům rozvíjet a zapojovat jejich smysly.

Pokud zařizujeme Snoezelen koutek pro dítě, pak nesmí chybět osvětlení, které pomalu mění barvy, bublinkové trubice pro vizuální, sluchovou a hmatovou stimulaci., uklidňující vůně, hudbu, zátěžové deky, pytle s fazolemi, fidgety a další vybavení určené ke zklidnění. Zvažte začlenění LED světel v uklidňujících odstínech, jako je modrá a fialová. 

Důležitý je také výběr barvy pro Snoezelen koutek. Bílé, jednobarevné stěny jsou nejlepší pro projekci a světelné efekty, protože odrážejí jejich nádherné barvy a vzory, aniž by zvyšovaly smyslové kouzlo. Jednobarevné stěny také vytvářejí skvělé prázdné plátno, na kterém si můžete vytvořit osobní smyslový zážitek.

0 Kč
11 050 Kč

Mačkací antistresový míček svítící ve tmě

SKLADEM HNED
125 Kč

Dělící mřížka pro vodotěsný přenosný světelný stůl

Na objednání do 14 dnů
625 Kč

Vodotěsný přenosný světelný stůl

Na objednání do 14 dnů
11 050 Kč

Světelný chameleon a noční světlo pro děti

Na objednání do 14 dnů
589 Kč

Zvukové kostky pro děti

Na objednání do 14 dnů
2 399 Kč

Set 4 nohy ke světelnému stolu

Na objednání do 14 dnů
2 350 Kč

Světelný sensorický stůl bílý

Na objednání do 14 dnů
10 900 Kč

Natahovací antistresové nudle

NEMÁME, ALE DOPLNÍME
189 Kč

Velká světelná tabule pro děti pro hraní, kreslení a terapie

Informujte se na dostupnost
7 290 Kč
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení