Objevte svou hračku

Autorské samolepky s piktogramy oblečení Mamiee jsou určené zejména do dětského pokoje a přispívají k samostatnosti dětí, pomáhají jim s oblékáním a s udržováním pořádku v dětském pokoji a také ve skříních.  Stejně dobře poslouží v rámci udržení pořádku a úklidu v dětském pokojíčku také samolepky s obrázky hraček. Samolepky můžete lepit na nábytek. Podle Marie Montessori přichází před prvním rokem senzitivní období, kdy je dítě citlivé na dodržování denní rutinya později také velmi citlivé na řád. Toto období trvá přibližně do třetího roku. Je tedy ideální mít v tomto senzitivním období prostředí dětského pokoje i domácnosti upravené tak, že je vše pro dítě přehledně zorganizované a dítě tak ví, kde a jak jsou jeho věci uspořádané. nenásilnou formou se tak pokládají základy udržování pořádku v dětském pokoji a ukládání věcí zpět na své místo. Je to dovednost pro celý život.Díky samolepkám s piktogramy nádobí se zase mohou děti lépe orientovat v kuchyni a to nejen doma, ale také v mateřských školách.
Naše originální dětské samolepky s piktogramy přinášejí dětem větší jistotu, samostatnost a tím i vnitřní uspokojení, že činnosti jako úklid hraček, najít si oblečení, zvládnou samy. Samolepky do dětského pokoje s piktogramy mají své využití pro děti s ADHD, speciálními potřebami i pro děti s poruchou autistického spektra. Své využití mají i všude tam, kde je třeba mít přehledné prostředí – ve školce, ve specializovaných centrech, dětských stacionářích nebo v mateřských centrech.  

Samolepky oblečení pro kluky - set 6 kusů - Modrá

SKLADEM HNED
115 Kč
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení