Výrobky této francouzské firmy velmi výrazně přesahují úroveň jiných výrobců hraček a to nejen svou kvalitou, ale také vzhledem. Na úspěchu této firmy mají výrazný podíl výtvarníci, kteří spolupracují s firmou Djeco a vytvářejí tak jedinečné designy hraček a her.

Na počátku zrodu této firmy byla žena - maminka a také zároveň vedoucí dětských táborů, Véronique Michel-Dalès, která nebyla s tehdejší nabídkou hraček spokojená. A když nemohla najít hračky, které by děti zabavily, rozvíjely a  byly smysluplné, začala je sama vytvářet. Její nápady měly úspěch a tak se rozhodla začít budovat firmu. A tak vznikla v roce 1954 značka a firma Djeco. Název Djeco vznikl z francouzského pojmenování ještěrky – gekko („džeko“), kterou má firma i ve svém logu. V roce 1989 převzal firmu syn zakladatelky a provedl několik inovativních změn. Zásadní produktem se v tomto období staly kreativní výtvarné sady, díky kterým je (a nejen díky nim) dnes Djeco tak známé.

Hračky firmy Djeco jsou tak nejen krásné a originální svým designem, ale mají v sobě skvělé nápady, které děti nejen baví, ale také je rozvíjí. V nabídce této firmy u nás najdete didaktické hračky, nápadité hry či kreativní a výtvarné sady. 

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení