Říkáte si, co tu dělají ponožky? Patří vůbec k hraní? Podle zkušeností s našimi dětmi ano. Naše dětská partička totiž ignoruje bačkory a už nejednou jsme řešili ošklivé boule i natržené víčko, když to v ponožkách prostě sklouzlo. 

Představujeme vám novinku - originální protiskluzové ponožky Pals socks. Tyto ponožky jsou skvělé nejen z pohledu bezpečnosti, ale zároveň je můžete navzájem kombinovat. Všechny ponožky spolu ladí. Za tímto praktickým bonusem stojí skryté poslání, které do něj vložila zakladatelka této americké značky, maminka Hannah. Mělo by nám připomenout, jak důležitá je vzájemná tolerance mezi lidmi. Na tvorbě jednotlivých motivů se podílela řada amerických ilustrátorů.

Protiskluzové ponožky PalsSocks jsou jako dělané pro zvídavá batolata a malé děti. Na spodní části mají přilnavý povrch a jsou tak skvělým pomocníkem pro ty, kteří se poprvé snaží postavit na nožičky nebo zkouší ovládat své první krůčky. Vybírejte si z naší nabídky ponožek s krásnými motivy z dílny amerických výtvarníků a ilustrátorů. Děti si je zamilují!