JSME VÝROBCI, VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR I PŘÍMÝ DOVOZCE

Jsme víc než jen eshop, který prodává hračky. Jsme první eshop, který má vlastní výrobu hraček a pomůcek pod vlastní značkou Mamiee, jsme výhradním distributorem renomovaných značek eeBoo a PalsSocks  a zároveň jsme přímým dovozcem několika krásných a neokoukaných značek např. Kid O, Fat Brain Toys nebo francouzské značky Loise au Bateau.

JSME ODBORNÍCI 

Máme pedagogické a umělecké vzdělání v oblasti designu. Máme blízko ke speciální pedagogice a k problematice ADHD, ADD. K tomu zvládá naše kolegyně aktivně vést kroužky pro děti a pořadá příměstské tábory.

JEN SMYSLUPLNÉ HRAČKY a POMŮCKY

Hračky a pomůcky vybíráme velmi pečlivě a pozorně. Věnujeme velkou pozornost smysluplnosti, kvalitě, trvanlivosti a také kráse každé hračky. Je pro nás důležité nabízet takové produkty, které pomáhají dětem růst a rozvíjet se. Naše hračky mají přidanou hodnotu - jsou vzdělávací, originální, nápadité a kvalitní. 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Víme, že to dá to velkou práci prokousat se vším, co trh nabízí. My vám rádi poradíme s výběrem. Máme děti, jsme mámy, tety i babičky. Máme blízko ke speciální pedagogice a k problematice ADHD, ADD. K tomu zvládá naše kolegyně aktivně vést kroužky pro děti a pořadáta příměstské tábory.

DOPRAVA OD 2500 Kč ZDARMA

Vybrali jste si u nás více smysluplných hraček? Máme radost a tak jí posíláme i vám. Máte dopravu zdarma. Platíte pouze poplatek za případnou dobírku.
30 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ A NÁKUP BEZ OBAV

Chápeme, že se mohlo něco změnit a proto u nás máte 30 dní na vrácení zboží. Reklamace řešíme vstřícně. Díky spokojenosti vás - našich zákazníků jsme získali i certifikát Heureka Ověřeno zákazníky.OCENĚNÉ HRAČKY

Mnohé hračky, které nabízíme dosáhly mezinárodního ocenění. Velké množství produktů eeBoo získalo prestižní  ocenění Oppenheim Best Toy a další ocenění.