V současné době je kolem nás různých stylů výchovy od autoritativní až po příliš benelovetní. Občas je to ode zdi ke zdi a různých knih o výchově je tolik, že se jako rodič můžete hůře orientovat a být z toho zmatený. Snažíme se vychovávat své děti, jak to nejlépe jde. Někdy ale uvítáme rady a různého pohledy, které se nám mohou otevřít při přečtení zajímavé knížky. Kvalitní knihy či kruzy o výchově jsou ale skvělou skvělou inspirací a také zdrojem informací. Je ale žádoucí, aby jsme si my jako rodiče své zdroje informací vybírali pečlivě a také je nepoužívali doslova bez ohledu na své rodinné prostředí a dítě. Každé dítě je individuální, má jiné uvažovaní, vyjadřévání a vidí svět jinak než sousedovic děti. Máme pro vás výběr jak knížek o výchově, které se nám osvědčily i doma, ale také výběr pro volné chvilky pro nás rodiče.

Důležité je mít na paměti, že děti potřšebují rodiče milující, chápavé, rodiče, kteří se o ně zajímají, umí ale také nastavit hranice a jsou předvídatelní  ve svých reakcích.

Jak na ADHD a problémy s pozorností

SKLADEM HNED
299 Kč
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení