Objevte svou hračku

Čas na koupání. To je čas, kdy se den už chýlí ke konci a děti se zklidňují a připravují na spánek. 

Dětské hračky do vody mají také svou důležitou funkci. Rozvíjí u dětí senzorické vnímání, hrubé a jemné motorické dovednosti, koordinaci a koncentraci.  Navíc děti učí, jak mezi sebou spolupracovat, nutí je používat všechny smysly k objevování a prozkoumávání, rozvíjet jejich fantazii, kreativní myšlení a schopnost řešit problémy a experimentovat s řešeními. Je toho prostě dost a je proto vhodné vývoj dětí nenásilně podpořit i během času koupání. Senzorický prožitek můžete navíc podpořit přidáním vhodných aroma olejů, které děti naladí na spánek. 

Při výběru hraček do vody je dobré dbát na vhodnost materiálu, kvalitu zpracování a bezpečnost. Také doporučujeme vybírat hračky, které se dobře čistí. V případě, že se vám do hračky dostane voda, tak začněte s vytlačováním veškeré přebytečné vody ven. Potom hračky umístěte do roztoku tří dílů horké vody a jednoho dílu bílého octa - můžete použít umyvadlo v koupelně nebo velkou misku. Nechte vsáknout nejméně deset minut, poté důkladně opláchněte čistou vodou a nechte ji zcela zaschnout. Ocet dokáže zničit většinu bakterií usazených uvnitř hraček. Netradiční hračkou do vody můžou být i flexibilní gumové silnice.

Kousátko s rolničkou - Krokodýl Charlie

SKLADEM HNED
489 Kč
416 Kč
Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení