Objevte svou hračku

Děti se potřebují hýbat a nyní to zvládnete i doma za pomocí dětské domácí tělocvičny. Děti ve věku 6 a více let by měly mít alespoň hodinu fyzické aktivity každý den, zatímco 3 - 5 leté by měly zůstat aktivní po celý den. Děti ve starší věkové skupině by měly mít přes den takové činnosti, které pomáhají posilovat jejich svaly a kosti aspoň 3 dny každý týden (Mayo Clinic USA). 

Hlavně v zimních měsících nebo za chladného špatného počasí udržet aktivní děti v klidu bývá náročné. Domácí tělocvična pro děti tak může být ideálním řešením.  Vnitřní tělocvična v dětském pokoji je skvělou příležitostí pro dězti, jak získat ohebnost a rozvíje svaly v těle. Můžete využít žebřiny pro děti (švédský žebřík), hrazdy, gymnastické kruhy na zavěšení, balanční prkna nebo balanční kameny. Nejmenší děti ocení trojúhleník Piklerové. Trojúhelník Piklerové (pikler triangle)  rozvíjí motorické dovednosti, fyzickou sílu a pohyblivost už od nejmladšího věku.

Svou nezastupitelnou úlohu mají také houpačky. Houpání má skvělé účinky na lidský organismus. Pozitivní vliv houpání se projevuje, jak ve fyzickém, tak psychickém stavu. Houpání totiž stimuluje centrum rovnováhy a tím vyvolává pocity pohody a vnitřního klidu, zrychluje usínání a prohlubuje spánek. Houpačky jsou skvělé pro děti s ADHD nebo ADD, protože je přirozeně uvolní a zklidní.

Všechny prvky domácí tělocvičny také skvěle poslouží nejen pro domácí cvičení, ale také pro rehabilitační cviky nebo pro posílení rozvoje pohybu.

0 Kč
1 600 Kč

Balanční prkno Spooner

NEMÁME, ALE DOPLNÍME
1 599 Kč