U puzzle můžete relaxovat, odplavuje se stres, soustředíte se na jednu činnost, propojuje se levá a pravá hemisféra. Puzzle je hra, kterou můžete hrát sami nebo s rodinou či přáteli. Všichni mají stený cíl snažení - hotový obrázek. 

Vybrat puzzle pro dospělé je složitější než vybírat puzzle pro děti. Záleží to na tom, zda se jedná o nadšence do skládání puzzle nebo někoho, pro koho to může být první náročnější puzzle.  

Pokud vybíráte puzzle pro začátečníka, tak doporučujeme začít 500 dílky. Je to hranice, která odděluje puzzle pro děti od puzzle pro dospělé. Navíc 500 kousků puzzle je nejméně časově náročné. 

Další metou jsou puzzle 1000 a 2000 dílků. Skutečná výzva pro nadšence je 5000 dílků nebo i složitější. 

Puzzle je skvělým dárkem během celého roku a také vítaným vánočním dárkem i pro babičku. Puzzle totiž trénuje postřeh i paměť, zároveň je to o velké trpělivosti a soustředění se na detail. 

U nás najdete puzzle pro dospělé od americké značky eeBoo. Puzzle se vyznačuje vysokou estetickou hodnotou, která se vymyká standardní nabídce na českém trhu. Puzzle nezobrazují klasické všude přítomné reprodukce, ale naopak přinášení originální ilustrace amerických výtvarníků. 

Pro souhlas s použitím analytických, personalizovaných a reklamních cookies pro eshop Mamiee.cz klikněte na tlačítko "Souhlasím"Další informace

SouhlasímNastavení